AΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΓΙΑ ΕΝΤΑΞΗ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ‘’ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ: ΤΜΗΜΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ’’

H Επιτροπή Πρακτικής Άσκησης, αφού έλαβε υπόψη: (α) τις αιτήσεις που κατατέθηκαν, (β) την επίδοση και τον αριθμό οφειλόμενων μαθημάτων, και (γ) την παρουσία των υποψηφίων κατά τη συνέντευξη, αποφάσισε να εισηγηθεί την ένταξη στο Πρόγραμμα ‘’Πρακτική Άσκηση Πανεπιστημίου Πατρών: Τμήμα Φιλολογίας’’ τριάντα τριών (33) τελειοφοίτων, από τους/τις πενήντα (50) συνολικά φοιτητές/τριες που συμμετείχαν στη διαδικασία, και να τους/τις κατανείμει στα αντίστοιχα αντικείμενα απασχόλησης, όπως φαίνεται στον επισυναπτόμενο πίνακα.