ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ: ΤΜΗΜΑ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΠΡΟΣ ΤΙΣ ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ/ΤΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ Γ’ και Δ’ ΕΤΟΥΣ

Κατά το Eαρινό Eξάμηνο του τρέχοντος ακαδημαϊκού έτους (2016-17) θα πραγματοποιηθεί το πρόγραμμα «Πρακτική Άσκηση Φοιτητών Πανεπιστημίου Πατρών: Τμήματος ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ», σύμφωνα με την τροποποίηση της πρόσκλησης ΕΔΒΜ12 με αριθμ. Πρωτ.: 11108/ 01.09.2016 με τίτλο: «Πρακτική Άσκηση Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης», στο πλαίσιο του οποίου δεκαέξι (16) τριτοετείς και τεταρτοετείς φοιτήτριες/ές (συνολικά) θα έχουν τη δυνατότητα να απασχοληθούν με πλήρες ωράριο κατά τους μήνες Απρίλιο και Μάιο και συμβολική αμοιβή (250€ το μήνα) και ασφάλεια (1% κατά κινδύνου) σε θέατρα, πολιτιστικούς φορείς και εφημερίδες της Πάτρας και της Αθήνας, αφού παρακολουθήσουν σεμινάριο ενημέρωσης την Τρίτη 14 Μαρτίου 2017.

Όσες και όσοι ενδιαφέρονται να συμμετάσχουν παρακαλούνται να καταθέσουν υπογεγραμμένη έως και τη Παρασκευή 3 Μαρτίου 2017 τη σχετική αίτηση στο Γραφείο της κ. Μπερτσουκλή και ηλεκτρονικώς στο e-mail του Επιστημονικού Υπευθύνου (gsampatak@upatras.gr).