Τμήμα Πολιτικών Μηχανικών: Ανακοίνωση τοποθέτησης

Η ΓΣ του Τμήματος Πολτικών Μηχανικών, κατά τη σημερινή συνεδρίαση της 28/2/2018 ενέκρινε την πιο κάτω εισήγηση.

Κατόπιν αυτού υπενθυμίζεται ότι οι επιλεγέντες φοιτητές πρέπει να πράξουν τα ακόλουθα :

1) Να κατεβάσουν τα έγγραφα έναρξης από τον Ιστότοπο της Πρακτικής www.praktiki.upatras.gr
2) Να συμπληρώσουν το συμφωνητικό, η ημερομηνία αρχής της άσκησης είναι 1/3/2018 και τέλους 30/6/2018 (για όλους) και ο κωδικός προγράμματος 55210104
3) Να υπογράψουν το συμφωνητικό, να το υπογράψει και ο φορέας και τα 4 αντίγραφα να προσκομισθούν για υπογραφή από την επιστημονική υπεύθυνο.
4) Με υπογεγραμμένα τα συμφωνητικά και με τα υπόλοιπα έγγραφα, να προσέλθουν στο γραφείο Πρακτικής.
5) Να προσέλθουν από αύριο και το αργότερο τη Δευτέρα για ανάληψη εργασίας
6) Να κοιτάζουν τα emails τους για νεώτερες υπενθυμίσεις κλπ.

Επισυναπτόμενα: