Τμήμα Διαχείρισης Πολιτισμικού Περιβάλλοντος και Νέων Τεχνολογιών: Πρακτικό Αξιολόγησης

Η επιτροπή Πρακτικής Άσκησης του Τμήματος Διαχείρισης Πολιτισμικού Περιβάλλοντος και Νέων Τεχνολογιών που αποτελείται από τους:
1. Παναγιώτα Πάντζου (Επίκουρη Καθηγήτρια-Επιστημονική Υπεύθυνη Πρακτικής ΄Ασκησης)
2. Γεώργιο Στυλιαρά (Αναπληρωτή Καθηγητή)
3. Έλλη Λεμονίδου (Επίκουρη Καθηγήτρια)

κατόπιν ελέγχου του φακέλου υποψηφιότητας των 41 φοιτητών /φοιτητριών που έκαναν αίτηση για συμμετοχή στο Πρόγραμμα Πρακτικής Άσκησης και σύμφωνα με τα κριτήρια επιλογής, επιλέχθηκαν 35 φοιτητές/φοιτήτριες για να συμμετάσχουν στο Πρόγραμμα Πρακτικής Άσκησης. Σε περίπτωση μη αποδοχής θέσης από επιλεγέντα υποψήφιο, η θέση παραχωρείται στον πρώτο επιλαχόντα.

Επισυναπτόμενα: