Πρακτικό τοποθέτησης ασκούμενων φοιτητών στα πλαίσια της Πρακτικής Άσκησης

Η Επιτροπή Επιλογής και Τοποθέτησης Ασκούμενων του Τμήματος Πολιτικών Μηχανικών, αποτελούμενη από τους

• Επ. Καθηγήτρια Φ. Καραντώνη
  • Επ. Καθηγητή Π. Πελέκη
  • Επ. Καθηγητή Π. Οικονόμου

συνήλθε προκειμένου να τοποθετήσει τους επιλεγέντες φοιτητές σε φορείς άσκησης. Η επιτροπή έλαβε υπόψην της α) τους επιλεγέντες φοιτητές, β) τις παραιτήσεις ορισμένων εξ αυτών, γ) την επιθυμία των εργοδοτών για ειδικές δεξιότητες, δ) την επιθυμία των φοιτητών, ε) το εξάμηνο φοίτησης των ασκούμενων, στ) τον τόπο μόνιμης κατοικίας των ασκούμενων, ζ) τις διατιθέμενες θέσεις, και η) την απόφαση της 17ης έκτακτης συνεδρίασης (27-6-2018) της Συνέλευσης του Τμήματος Πολιτικών Μηχανικών και αποφάσισε να κατανείμει τους φοιτητές σύμφωνα με τον επισυναπτόμενο Πίνακα.

Επισυναπτόμενα: