Θέσεις Πρακτικής 'Ασκησης στην εταρεία «ΒΑΡΔΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΑ ΑΕ»

Η εταρεία «ΒΑΡΔΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΑ ΑΕ» είναι ένα σύγχρονο γραφείο συμβούλων επιχειρήσεων, με έδρα τη Πάτρα το οποίο μέσα από ένα ευρύ φάσμα οικονομικών, φοροτεχνικών, λογιστικών υπηρεσιών

επιδιώκει την κάλυψη των αναγκών τόσο των επιχειρήσεων όσο και των ιδιωτών. Οι υπηρεσίες μας εκτείνονται σε ένα μεγάλο φάσμα που συμπεριλαμβάνει παραδοσιακές φοροτεχνικές

και λογιστικές οικονομικές, συμβουλευτικές οργάνωσης και μηχανοργάνωσης, σύνταξη οικονομικών και εξειδικευμένων μελετών, καθώς και επίλυσης σοβαρών φορολογικών θεμάτων.

Οι υπηρεσίες αυτές παρέχονται από τα κεντρικά μας γραφεία Ανθείας 225 στην Πάτρα και από το υποκατάστημα μας στο κέντρο της Πάτρας και στην οδό Γεροκωστοπούλου 22 & Πλατεία Γεωργίο Α΄.

Επίσης η εταιρεία μας λειτουργεί ένα Κέντρο Δια Βίου Μάθησης επιπέδου ένα με άδεια λειτουργίας από τον ΕΟΠΠΕΠ.

Ζητάμε τις παρακάτω θέσεις εργασίες:

1. Δύο θέσεις εργασίας Οικονομολόγου του τμήματος Οικονομικών επιστημών.
  2. Δύο θέσεις εργασίας γραμματειακής υποστήριξης (υπάλληλος γραφείου) του τμήματος Διοίκησης επιχειρήσεων.
Επισυναπτόμενα: