Ημερίδα: "Από την πράξη στην πραγματικότητα της απασχόλησης"

Το Γραφείο της Πρακτικής Άσκησης του Πανεπιστημίου Πατρών σε συνεργασία με την Μονάδα Καινοτομίας και Επιχειρηματικότητας (ΜΟΚΕ) του Πανεπιστημίου Πατρών, υπό την αιγίδα της Δομής Απασχόλησης και Σταδιοδρομίας (ΔΑΣΤΑ) Πανεπιστημίου Πατρών διοργανώνουν ημερίδα με τίτλο: «Από την πράξη στην πραγματικότητα της απασχόλησης».
Στόχος της ημερίδας είναι να μετατρέψει σε πράξεις τις θεωρητικές γνώσεις του κάθε φοιτητή και να συμβάλλει στην αξιοποίηση σε επαγγελματικό και επιχειρηματικό επίπεδο των γνώσεων και των δεξιοτήτων που απέκτησαν οι φοιτητές κατά τη διάρκεια των σπουδών τους.
Συνημμένα, θα βρείτε το πρόγραμμα των ομιλιών, την αφίσα και την πρόσκληση της ημερίδας στο παρακάτω σύνδεσμο: http://www.innovation.upatras.gr/contents_gr.asp?id=163
Μετά το πέρας της ημερίδας, θα δοθούν βεβαιώσεις συμμετοχής.
Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επικοινωνείτε μαζί μας.