Ανοικτός Κύκλος Συναντήσεων - Συζητήσεων: "Αξιοποίηση Παραπροϊόντων Αγροτοβιομηχανικών Δραστηριοτήτων"

Το Γραφείο Καινοτομίας και Μεταφοράς Τεχνογνωσίας του Πανεπιστημίου Πατρών σε συνεργασία με το Επιμελητήριο Αχαΐας οργανώνουν συνάντηση – συζήτηση με θέμα:
«Αξιοποίηση παραπροϊόντων αγροτοβιομηχανικών δραστηριοτήτων»
Η συνάντηση θα γίνει στην αίθουσα του Επιμελητηρίου Αχαΐας (Μιχαλακοπούλου 58), την Δευτέρα 29 Απριλίου 2013 και ώρα 6-8 στην αίθουσα του Επιμελητηρίου.
Στόχος της συνάντησης είναι η παρουσίαση των ερευνητικών δραστηριοτήτων και των καινοτόμων ιδεών των ερευνητών του Πανεπιστημίου Πατρών αναφορικά με τα παραπροϊόντα των αγροτοβιομηχανικών δραστηριοτήτων.
Περισσότερες πληροφορίες: http://itto.upatras.gr/node/35