Θέσεις πρακτικής σε φοιτητές του Τμήματος Φυσικής

Με την παρούσα ανακοίνωση γνωστοποιείται στους φοιτητές του Τμήματος Φυσικής η έναρξη του Προγράμματος «Πρακτική Άσκηση Φοιτητών του Πανεπιστημίου Πατρών» για το 2016.

Η Πρακτική Άσκηση Φοιτητών για το Τμήμα Φυσικής του Πανεπ. Πατρών συντονίζεται από μέλη ΔΕΠ του Τμήματος Φυσικής του Παν. Πατρών και προβλέπει ότι κατά το έτος 2016, θα έχουν τη δυνατότητα συμμετοχής περί τους τριάντα πέντε (35) τεταρτοετείς και τελειόφοιτοι φοιτητές, οι οποίοι θα απασχοληθούν για διάστημα τριών (3) μηνών, κατά το τρέχον ημερολογιακό έτος μέχρι και 15/10/2016, σε δημόσιους ή ιδιωτικούς φορείς [κατάθεση δικαιολογητικών για την πληρωμή μέχρι 15/10/2016].

Για περισσότερες πληροφορίες, θα βρείτε στα επισυναπτόμενα αρχεία.